Hej.

Mõtlesin ,et äkki alustaks otsast peale. Loobusin oma teisest blogist, ja veel enne seda ühest blogi ja nüüd olengi ringiga tagasi.
Mu elu on olnud vägagi huvitav. Ja peale selle on viimasel ajal palju palju juhtunud, kurvaks tegi see sündmus,mis henriga juhtus aga muidu on täitsa okei olnud.
Eile oli mu ema sünnipäev.Hommiku vara pidin maalt ära minema, läksin linna.Siis sealt suundusin ma Patrickusse lepingule alla kirjutama,sain veel uue särgi ja homme,ülehomme,üleülehomme ning veel pühapäeval olen ma ärjest tööl.Kõikidel neil päevadel 10-18.00-ni. Hullult tahaks jälle öises vahetuses olla:)
Aga ma armastan seda kohta, narva mnt 5.

Peale seda läksin ma Kristiinesse, oma vanasse töökohta. Rääkisin oliveriga mingi 2 tundi juttu, jea. Aga siis suundusin parki.Üllatus missugune,mitte kedagi polnud seal.Enne seda nägin ma bussiga sõites Jevgenit ja ma teadsin,et ta lõpp sihtpunkt oleks Hirvepark.Hakkasin Regalia juurde minema ja sealt jalutaski Jevgeni aj ta kaks sõpra mulle vastu. Neljakesi läksime me parki, hullult külm oli.Nemad jäid õlut ,oijah.Huvitav oli nende juttu kuulata,vartsi hakkas ka rahvast tulema.Mingi aja pärats hakkas külm ning mina,Karl ning Annel-ly suundusime noortekohvikusse.Jaanus tuli ka lõpuks sinna. Otsisin kotist münte,et osta see 9 kroonine sokolaad! Nämmi kohe,
Mängisime mingi mälumängu ja enne seitset pidin ma ära minema.Sain Indrekuga kokku,läksime tema juurde.Tegi mulle kohvi ja rääkisime niisama.Mingil põhjusel tuli uni,üritasin silmi lahti hoida ja mul on siiamaani natukene häbi,et ma natukeseks ajaks magama jäin.Pidime veel ühte filmi ka vaatama,Seda ei juhtu tihti aga siiski.
Hommikul oli suhteliselt vara äratus, peale kaheksat hakkasin ma ära minema.Pidin maale korraks minema,õigemini ma ise tahtsin.Ilm on suhteliselt masendav. Ma üldse ei tahaks vinguda, aga prageu peaks KEVAD olema, nagu tõsiselt.MItte ei peaks sa lumehangedes kõndima,ketsides oli täna veel eriti külm.Lõpuks sain ma auto peale.Tegelikult ma saan koguaeg esimeste autode peale aga see selleks.Üks natukene vanem mees, nahkmantlis ja kuulas Radio maniat. Jea. Rääkisime veel paar sõna juttu. Muidu ma niisama lugesin raamatut.
Koju jõudsin ma kolme erineva autoga pluss veel 3 kilomeetrit jalgsi kõndi.Mis polnudki niii hull kui tundus.Homme hommikul on minek tallinnasse,sealt otse tööle. NIiiiiiiiiiiiiiii tore ( :

6 thoughts on “Hej.”

  1. Aitab see, kui terve tekst ära selekteerida. Ning julgen panustada sellele, et see on kellegi igavusest tekkinud blog…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga