Lõpupidu

Nii. Lõpuks jõudsin ka blogi kirjutada. Seda küll teki all ja poole silmaga ID vaadates..

Eile õhtuks oli mul selline pingelangus, peavalud olid mul juba pea igapäevased. Kuigi mulle väga meeldib inimestega suhelda- siis need kaks nädalat telefoni otsas rippumist muutusid juba vastumeelseks tegevuseks.

Eilne päev hakkas meil väga varakult pihta, olime Augustiga juba kell 9 hommikul linnas. Sest ma reaalselt kartsin, et ma ei leiagi kuskilt kleiti, mida õhtu selga panna. Kleidi otsingud kestsid väga vähest aega. Soetan ühe 3 eurose, teise 16 eurose. Ja otseloomulikult musta värvi.

Panime aja arvestusega veidi puusse, siis käisime vist igal pool, lõpuks maandusime Tamula juurde. Herr Villem oli omadegs mega rahul. Ta sai jäätist, saiakest ja limpsi.

Kella üheks suundusime me logopeedi juurde ning peale seda läks oi kui kiireks, sest kellaaeg pressis peale.

Meile tuli appi Maarika lilleseaded- ta tegi meie lõpetajatele imelist seitse kimpu!

\"\"

Mis pidu saab pidada ilma õhupallideta? Eriti kui tegemist on lastepeoga. Õhupallid muudavad kõikide tuju rõõmsaks või võib juhtuda ja seda, et õhupallid tekitavad tülisi..

\"\"

Tegin koostööd www.kraba.ee Uskuge või mitte aga ma sain n-ö ökoõhupallid. Te kõik teate, kui palju asju võib krabast leida. Kui mingites poodides on tunne, et sellest poest
saaks terve maja valmis ehitada, siis krabast te leiate niivõrd palju erinevaid asju, et nendest saaks terved suured villad ära kaunistada. Kui te armastate värve ja igast pudi-padi, siis krabast leiab iga üks endale midagi. Mina leidsin näiteks õhupallid.

Päris raske oli neid autosse mahutada

Tellisin ka oma lemmik tordiküpsetaJalt pulgakoogid! Aitäh Siret.

\"\"
Neid oli kaks karpi. No imelised🖤

Pidu läks täpselt nii nagu arvata oli. Lõpuks oli nii palju sagimist, mis võttis silme ees kirjuks? Aktus oli lihtne ja väga armas.

\"\"
Meie imelised lapsed ja imelised kasvatajad. Kasvatajad- te olete teinud imelist tööd. Me armastame teid🖤

2 thoughts on “Lõpupidu”

  1. Hei!
    Õhupallide kohta – ääretult ekslik arvata, et üks õhupall saab öko olla, eriti Kraba oma. Kraba toob oma kauba Poola angaaridest ja nende pallidel ei ole mitte ühtegi sertifikaati, mis tõestaks nende pallide “looduslikkust”. Kui tahta biolagunevat kummipalli, millel on ka sertifikaadid ja muu olemas, siis ainus hea valik Euroopas on Belbali firma pallid. Aga heeliumiga täidetud õhupall ei ole nagu nii öko, sest et… heelium 🙂 Hetkel on maailmas ka väga suur heeliumikriis ja tuleks kriitilselt vaadata kõiki õhupallide müüjaid, kes annavad heeliumiga palle ära “poolmuidu”. Lisaks veel plastmassist nöör jne. Pikk jutt, aga noh, kuna ökonduse poole kalduv blogi, siis vast abiks ikka.

    1. Terje Kanarbik-Pettai

      Tead, ma just olin arvutis ja nägin seda kommentaari. Ma varem pole nii vaadanud. Ma jah tegelikult tean, et õhupallid ei saagi olla ökod- aga see on üks kindel asi, mis lapsi rõõmustab:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga