Olen Sandri juures, ärge küsige miks.Kuigi mu kodu asub siit paarikümne maja kaugusel. Ma ei tahtnud koju minna,mitte täna. Õhtul vaatasime siinsamas \” Superbad\”\’i lõpuni.Seda on nähtud aga ikkagist naersin ma nendel samadel kohtadel. Pärast vaatasime ka Family guy\’id peale. Mingi hetk loobusin, sest nii absurdset asja pole ma nii ammu ju vaadanud. Tunnistan, ma küll naersin aga see ei muuda fakti, idootsus. Linnas käisime me vanadhead kohad läbi, tavaline asi Möku-Krooks-Zavood-Illekas-Nott-Möku. Mökus viibisin siiski  kõige kauem, jõin ära koguni neli tassi kohvi. Ja kui viimane kord lahkumas olin ja seda tõepoolest, ütles andres mulle, et ta näeb mind juba täna kaheksandat korda minemas ja iga jumala kord olen ma tagasi tulnud. See oli selline \” naeruhetke\” koht. Liina Liina, sa oled kuradima tore ja teinekordki tatsaks sinuga ringi.

Siia kõndides, mõtlesin ma päris palju. Ja mõtlesin, et kui pealesurutud on sinuga need vestlused, mida ma olen pidanud ja mida ma tulevikus pean veel pidama. Varsti,ma kardan,et mul hakkab paha. Võibolla sa oledki maailma parim ning siiravaim inimene aga sa pole ega saa minu inimeseks.Ilmselgelt pole sa mulle sümpaatne. Ja minugi poolest võid sa oma võltsnaeratuse tegemata jätta, usu mind, see ei muudaks midagi. Sa tekitad mus ilmselgelt ebameeldivust,võtad ära mu mugavustunde..see on kõige vastikum,mida keegi teha saab. Sest minul on mugavus esmatähtis ja keegi ei võta seda minult ära. Ma lihtsalt palun, saa aru, ma teen kõike selleks,et mitte sinuga pikka vestlusesse minna aga sa isegi ei saa aru sellest..mul hakkavad juba vihjed otsa lõppema. Ole hea ja mõtle minu peale.

Muidu on mul head emotsioonid seoses paljude erinevate asjadega. Ja sinu kutsikasilmad.. Sa ikka tead,kui hea sa välja näed?

aga sinu kolmas valik ajas küll segadusse. Aga tühja, olgu uni mul magus!

2 thoughts on “”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga